The ruling party spokesperson: Korean and Cambodian law do not differ, if they commit illegal acts,FRESH NEWS
Cambodian workers in Korea do not... local politicsCambodian workers in Korea do not care about the threat of Hun Xen's threat of Korean workers. kh
យុវជន​ជា​ពលករ​ខ្មែរ​នៅ​កូរ៉េ ដែល​គ្រោង​ចូលរួម​បាតុកម្ម​ភ្លើង​ទៀន​នៅ​ថ្ងៃ​នេះ មិន​ខ្វល់​នឹង​សារ​គំរាម​ធ្វើទុក្ខបុកម្នេញ របស់​របប​លោក ហ៊ុន សែន នោះ​ទេ ព្រោះ​ការ​តាំង​ចិត្ត ដើម្បី​ឱ្យ​មាន​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ធ្វើ​ឱ្យ​ពួកគាត់​មិន​រាថយ​ឡើយ។
rfa.org3 months
In Korea today, a group of Khmer... localIn Korea today, a group of Khmer organized mass demonstrations, while another group held a charity concert in South Korea on April 20, 2019, leaders of former opposition parties and supporters of some Cambodians. kh
នៅប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង នាថ្ងៃទី២០ ខែមេសា ឆ្នាំ២០១៩នេះ ក្រុមមេដឹកនាំអតីតគណបក្សប្រឆាំង និងអ្នកគាំទ្រជាពលរដ្ឋខ្មែរមួយចំនួន នឹងរៀបចំមហាបាតុកម្មមួយ ហៅថាមហាបាតុកម្មភ្លើងទៀន ដើម្បីទាមទារ​ឲ្យ​មានការ​ ស្តារ​លទ្ធិប្រជាធិបតេយ្យ​ នៅ​កម្ពុជា​ឡើងវិញ​។​ ការធ្វើមហាបាតុកម
vayofm.com3 months
Comedians in Korea are preparing to... healthComedians in Korea are preparing to dance to the world's largest dance track, while Idol is dating. kh
(កូរ៉េ)៖ ព្រឹត្តិការណ៍ប្រគំតន្ត្រីសង្ក្រាន្តសប្បុរសធម៌ឆ្នាំថ្មី ដើម្បីគន្ធបុប្ផា និងបំបែកកំណត់ត្រាប្រចាំឆ្នាំ មានអ្នកចូលរួមរាំចង្វាក់រាំវង់ មានវង់ធំជាងគេ លើពិភពលោក ដែលបានតារាចម្រៀងល្បីក្នុងប្រទេសកម្ពុជាចំនួន១០រូប ដឹកនាំដោយលោកឧកញ៉ា ឡេង ណាវ៉ាត់ត្រា បានទៅដល់